DJ 2NiNe / drum'n'bass /

2NiNe (vlastním jménem Pavel Antolík) je 20tiletý DJ/producent/remixér z Jeseníku. Tam úspěšně dokončil studium na místním gymnáziu a nyní studuje Fakultu Informačních Technologií VUT v Brně.

K dnb a se poprvé dostal ve svých 16ti letech a brzo mu přestalo stačit jen poslouchat. Začal podnikat první pokusy o mix na PC jen s myší, bavilo ho to a tak si v roce 2008 po dvouměsíční brigádě v Bristolu pořídíl notebook a midi controller M-Audio Xponent a začal to solit ručně. Ani to mu však nestačilo, brzy nato si sehnal Fruity Loops Studio a začal se pomalu učit pracovat se synťáky, samply, automatizací, efekty a spoustou dalších všemožných blbinek.

Nyní už je to více než rok co s produkcí začal a jeho práce začíná vykazovat nějaké výsledky. Pár tracků je k poslechu na jeho stránkách a za zmínku stojí, že jeho remix Celldwellerova tracku Afraid This Time nedávno vyšel na kompilaci remixů na Celldwellerově labelu FiXT.
Také už se mu poštěstilo zkusit si své DJské schopnosti naživo před lidmi v jesenickém Banket clubu.

V současné době 2NiNe pracuje na svém vlastním zvuku, také na webovém portálu nově vznikajícího netlabelu BASSHOLE RECORDINGS a samozřejmě neustále zlepšuje své schopnosti v oblasti mixu.Pokud byste měli zájem poslechnout si něco z 2NiNeho tvorby nebo přečíst jeho blog, zamiřte na http://www.2nine.netuje.cz.

DJ 2NiNe


2NiNe@seznam.cz
+420 776 126 402

aktuální termíny

Nejsou vloženy.


starší termíny

2NiNe | 28.8.2009

Big City Beatzz

Jeseník - Adolfovice, LAMA
Viky, P.S., 2Nine, INdex, liFe

2NiNe | 25.7.2009

SUMMER DANCE V

Stodola - Javorník
[2nd stage] P.S., 2NiNe, INdex

2NiNe | 17.7.2009

Big City Beatzz

LAMA - Adolfovice
Dubhead, Tostas, INdex, 2NiNe, MC Mara